Infoservis »

Novinky

Od několika z vás jsme dostali podnět, že položka Pravidelný sexík v profilu zní trochu dětinsky a... my si to vlastně myslíme taky. Některým ale může položka Pravidelný sex znít příliš suše. Jaký je Tvůj názor? Změnit, nebo nechat? Napiš nám!Zjednodušena cesta k úpravě svého profilu.😆 😂 🙃 😌 😋 😳 😝 🤑 🤓 😎 😞
😫 😭 😴 😷 🤒 🤕 👏 👍 💪 😈 👽
A taky jsme tak trochu změnili položky ohledně análního sexu 😊

V noci z 15.2. na 16.2. dojde k plánovanému upgrade hardware, přičemž v čase mezi 01:00 a 05:00 může dojít ke krátkodobému přerušení funkce služeb iBoys.cz.Tým iBoys.cz přeje všem uživatelům, přátelům a obchodním partnerům příjemné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2017. Děkujeme za Vaši přízeň v uplynulých téměř 11 letech existence našeho serveru.V noci ze 14.11. na 15.11. dojde k plánované odstávce systému iBoys.cz z důvodu údržby systému a upgrade hardware. Odstávka je v plánu mezi cca 1:00 - 6:00.Chceš s námi testovat iBoys messenger pro Android?

 

 A je to tu! Vydáváme zcela novou iBoys aplikaci pro iOS a Android! Více informací v článku. Nové okno zpráv (28.11.2015)

Původně jsme chtěli okno zpráv jen trochu zvětšit. Nakonec ale nezůstal kámen na kameni :-)V noci z 24.11. na 25.11. dojde k plánované odstávce systému iBoys.cz z důvodu upgradu hardware. Odstávka je v plánu mezi cca 3:00 - 5:00.Podívej se, s kým jste si dali na iBoys pluska vzájemně. A ještě jedna věc: zrušili jsme mínuska. Více uvnitř článku…Pomůžeš nám s nativní aplikací pro android nebo znáš někoho, kdo to umí?

 Protože neustále rosteme a chceme iBoys.cz i další projekty dále rozvíjet a vylepšovat, rozšiřujeme náš tým o schopné programátory PHP.Zdály se Ti notifikace na mobilní aplikaci líné? Nám ano. Proto jsme na tom zapracovali a trochu je popohnali :-)Tým iBoys.cz přeje všem uživatelům, přátelům a obchodním partnerům příjemné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2015. Děkujeme za Vaši přízeň v uplynulých 9 letech existence našeho serveru.Omezili jsme zobrazování erotických fotek v profilu. Více uvnitř článku

 Toto změnit, tamto vylepšit, tohle zrychlit… Počti si, co je nového :-)Ani letos na iBoys nezahálíme. Vybrali jsme 17 věcí, kterých sis na webu mohl všimnout.Ikona sekce AktivityNestíháš sledovat, kdo z Tvých oblíbených nebo přátel přidal nové fotky nebo si změnil nadpis? Vytvořili jsme novou funkcionalitu, která Tě na tyto aktivity bude upozorňovat.