Infoservis »

Novinky

Zjednodušena cesta k úpravě svého profilu.V noci z 15.2. na 16.2. dojde k plánovanému upgrade hardware, přičemž v čase mezi 01:00 a 05:00 může dojít ke krátkodobému přerušení funkce služeb iBoys.cz.Tým iBoys.cz přeje všem uživatelům, přátelům a obchodním partnerům příjemné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2017. Děkujeme za Vaši přízeň v uplynulých téměř 11 letech existence našeho serveru.V noci ze 14.11. na 15.11. dojde k plánované odstávce systému iBoys.cz z důvodu údržby systému a upgrade hardware. Odstávka je v plánu mezi cca 1:00 - 6:00.A je to tu! Vydáváme zcela novou iBoys aplikaci pro iOS a Android! Více informací v článku. Nové okno zpráv (28.11.2015)

Původně jsme chtěli okno zpráv jen trochu zvětšit. Nakonec ale nezůstal kámen na kameni :-)V noci z 24.11. na 25.11. dojde k plánované odstávce systému iBoys.cz z důvodu upgradu hardware. Odstávka je v plánu mezi cca 3:00 - 5:00.Podívej se, s kým jste si dali na iBoys pluska vzájemně. A ještě jedna věc: zrušili jsme mínuska. Více uvnitř článku…Pomůžeš nám s nativní aplikací pro android nebo znáš někoho, kdo to umí?Protože neustále rosteme a chceme iBoys.cz i další projekty dále rozvíjet a vylepšovat, rozšiřujeme náš tým o schopné programátory PHP.Zdály se Ti notifikace na mobilní aplikaci líné? Nám ano. Proto jsme na tom zapracovali a trochu je popohnali :-)Tým iBoys.cz přeje všem uživatelům, přátelům a obchodním partnerům příjemné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2015. Děkujeme za Vaši přízeň v uplynulých 9 letech existence našeho serveru.Omezili jsme zobrazování erotických fotek v profilu. Více uvnitř článku

 Toto změnit, tamto vylepšit, tohle zrychlit… Počti si, co je nového :-)Ikona sekce AktivityNestíháš sledovat, kdo z Tvých oblíbených nebo přátel přidal nové fotky nebo si změnil nadpis? Vytvořili jsme novou funkcionalitu, která Tě na tyto aktivity bude upozorňovat.Můžeš si založit komerční inzerát namísto inzerce v profilu.Můžeš dát najevo pluskem, že Tě zaujala něčí fotka.Změny na webu: Máme ♥ cizince a už mluvíme anglicky.Občas se stávalo, že některé odkazy v soukromých zprávách nebyly klikací. Tak jsme se na to podívali a opravili to. Veselé klikání :) Váš iBoys.cz tým.
 Tým iBoys.cz přeje všem uživatelům, přátelům a obchodním partnerům příjemné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2014. Děkujeme za Vaši přízeň v uplynulých 8 letech existence našeho serveru.Vylepšili jsme chování funkce ignorace…Více uvnitř novinky.Nová funkcionalita umožní najít nejbližší uživatele.

Prodloužena doba oznamování a obnovení funkce slábnutí před zmizením. Přidána také funkce Pozastavení. Více uvnitř novinky.

V noci z pátku 12. října 2012 na sobotu 13. října 2012 se změní webová adresa přihlašovací stránky z new.iboys.cz na www.iboys.cz.iBoys.cz Vám přináší možnost snadným způsobem finančně přispět občanskému sdružení Prague Pride, pořadateli stejnojmeného festivalu, a zároveň získat zviditelnění profilu na hlavní stránce serveru iBoys.cz.Omlouváme se všem uživatelům iBoys.cz za pomalé fungování webu/částečnou nedostupnost ve večerních hodinách 19. a 20.5. Všem, kteří měli zaplaceny VIP pozice budou finanční prostředky samozřejmě vráceny. Děkujeme za trpělivost.Mobilní verze (06.08.2010)

Mobilní verzi najdeš na adrese http://m.iboys.cz.Výhodnější dobíjení kreditu, zvýšení limitů fotek v galerii, soukromých poznámek a uložených vyhledávání, doplněny okresy pro SLOVENSKO, možnost zobrazení seznamu profilů se soukromou poznámkou, vyhledávání podle BMI, úpravy cen placených služeb,...V noci ze čtvrtka na pátek nebudou služby serveru iBoys.cz dostupné z důvodu změny konfigurace serverů.
Předpokládaný čas odstávky je 20.11.2009 mezi 3:00 a 5:00
Uživatelům, kteří budou mít v době výpadku rezervovanou pozici ve VIP profilech, budou prostředky na účet samozřejmě navráceny.V noci z pátku na sobotu nebudou služby serveru iBoys.cz dostupné z důvodu změny konfigurace serverů.
Předpokládaný čas odstávky je 18.7.2009 mezi 1:00 a 2:00
Uživatelům, kteří budou mít v době výpadku rezervovanou pozici ve VIP profilech, budou prostředky na účet samozřejmě navráceny.A je to tu! Majitelé iPhonů si už teď můžou na App Store stáhnout aplikaci iBoys. Více informací v článku.Android aplikace (29.07.2014)

Pojďte s námi otestovat novou betaverzi aplikace iBoys pro Android! Aktualizováno 3.10.