Commercial advertisement
TestovaniHIV_PrEP (106/–/99)
ČR » a také SR
ZDARMA získej HIV sebetest a čekni status doma v soukromí. Test ti pošleme domů nebo Zásilkovnou...

  Send private message

HIV sebetest ZDARMA

Máš častý nechráněný sex s více partnery? Otestuj se! Zdarma ti pošleme domácí HIV test.

Dům světla, který je tradičním místem pro testování na HIV nejen v komunitě LGBT, přináší ve spolupráci s IBOYS možnost otestovat se na HIV zdarma v pohodlí svého domova.

Je to snadné: zodpovíš pár otázek v dotazníku na našich stránkách, doplníš údaje pro zaslání (zasíláme, poštou nebo prostřednictvím zasilkovny, takže ani není potřeba uvádět pravé jméno) a my ti zašleme test včetně podrobného návodu, jak se doma otestovat. Není to nic složitého, a pokud budeš dodržovat kroky v návodu, je test spolehlivý (ovšem za předpokladu, že máš alespoň 3 měsíce od rizika). Pokud ti vyjde test jako reaktivní, neznamená to automaticky, že jsi HIV pozitivní! V takovém případě doporučujeme navštívit některé z testovacích míst, která najdeš na http://www.hiv-testovani.cz a nechat si udělat test odběrem z žilní krve. Teprve test konfirmovaný v Národní referenční laboratoři pro AIDS může potvrdit, že jsi HIV pozitivní!

Takže, chceš-li, abychom ti zaslali tvůj test domů, zcela zdarma a anonymně, přejdi prosím na stránky s dotazníkem. Začni tady: https://www.hiv-pomoc.cz/domaci-test-dotaznik