Montreux (38/182/82)

– ČR » Praha a okolí,celá ČR
LíbíPřidat

Orientace
Gay

Partnera
Nemám

Hledám
Vážný vztah
Přátelství
Věk od: 18
Věk do: 37

Profil založen
13.02.2016

Počet návštěv
19478

Naposledy přihlášen
09:03

Hledám fajn kluka do 37.let. (více v profilu...)
Základní:
Jméno: Pavel

Vzdělání/studuji: 
Práce: Administrativa

Postava: Normální
Oči: Modré
Vlasy: Krátké
Barva vlasů: Tmavě hnědá
Znamení: Blíženec
Etnikum: Běloch

Tetování: Ne
Piercing: Ne
Alkohol: Vůbec
Kouření: Příležitostně
Drogy: Nikdy
Sex:
Anál aktivně:Nesnáším Miluji
Anál pasivně:Nesnáším Miluji
Oral aktivně:Nesnáším Miluji
Oral pasivně:Nesnáším Miluji
Mazlení:Nesnáším Miluji
Líbání:Nesnáším Miluji
Chuť na sex:Asexuál Stále nadržený
Další:
Latex, Rimming, Fisting a Džíny

Ochlupení pohlaví: Upravené
Ochlupení na těle: Málo
Bezpečný sex: Vždy
Obřízka: Ne
Osobní:
Povaha:Introvert Extrovert
Pořádek:Nepořádný Pořádný
Dochvilnost:Nedochvilný Dochvilný
Zženštilý:Vůbec Hodně
Technický typ:Vůbec Hodně
Pohled na svět:Pesimista Optimista
Požitky:Idealista Materialista
Noční život:Domácí typ Párty typ
Zájmy
Auta, Cestování, Čtení, Divadlo, Filmy, Hudba, Knihy, Nakupování, Počítače, Právo, Procházky, Příroda, Psychologie, Rostliny, Vaření, Wellness
Kuchyně
Česká, Čínská, Domácí, Moje speciální, Slovenská, Zdravá strava
Zvířata
Pes
Cestování
Automobilem, Hrady a zámky, Letecky, Města, Moře, Památky, Poznávací, Vlakem
O sobě:
Ahoj všem kdo navštíví můj profil. Ano, bohužel jsem opět sám po šestiletém vztahu. Tehdy na začátku to bylo krásné, romantické a připomínalo mi to plně nabitou baterii. Ale najednou po několika letech se začala baterie rychle vybíjet a jednoho lednového dne tohoto roku (2017) jsem zjistil, že je vybitá zcela. Asi nějaký zkrat někde, nevím??? Ale co už, stalo se a i to patří k životu a život jde dál... Ze začátku to bolí a dost, je to jako když se člověk řízne do prstu v ten okamžik to až tak nebolí, ale začne to bolet až po chvíli. Je to šok pro to tělo a tak je tomu i v životě v té oblasti citové. Člověk si spoustu věcí uvědomí až po chvíli v okamžik když přijde do bytu a místnost je prázdná, všude vládne to zvláštní ticho a prázdnota. Najednou už zde není ten člověk kterého jsi miloval a i přes všechny neshody, hádky a výčitky jsi čekal až bude doma. Všechno je rázem pryč a jediné co člověku zůstane jsou vzpomínky a bolest v srdci. Je to zvláštní pocit, který se nedá jen tak popsat. U mě je to o to složitější, že i když na to asi nevypadám jsem velmi citlivý člověk, velký romantik, ale realista a bohužel některé zátěžové situace zvládám jen velmi těžko a tato je jedna z nich. Ale co člověku nakonec jiného zbývá??? Musí to zvládnout, vstát a pokusit se jít dál... Je tolik bolesti a trápení okolo nás... Žádná skutečná radost a štěstí. Ptám se pořád dokola proč je tomu tak??? Jsem zmatený z toho všeho, smutný a přestávám věřit na skutečnou lásku, existuje vůbec opravdová láska??? jsou zde ještě hodnoty jako je věrnost, city, tolerance, porozumění, serióznost,upřímnost,úcta??? Nevím??? Ale snad někde ano??? Tak to je asi tak všechno co jsem chtěl napsat, alespoň prozatím. Nenabízím zde nikomu ani vyrýsované tělo, ani svaly, ani velké péro, nejsem žádný model, nejsem pohádkově bohatej, nenosím čepici kšiltem dozádu, nemám ani tetování, ani kroužek v uchu, v nose, v obočí a bůhví kde ještě, neberu drogy, nechlastám. Ale jsem to já a čekám... Snad někdo přijde a ukáže mi, že to může být všechno i jinak... Přál bych to každému z vás, vždyť o tom to přece je. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Mít někoho rád, milovat toho druhého, pomáhat ostatním to je hrozně těžké, je to v podstatě umění a dar. Ubližovat je tak snadné... Nejsem tu, abych rozdával moudra, jen jsem chtěl napsat jak to cítím já. Život je dost krátký, rychle to utíká. Jsme na tomto světě vlastně jen na návštěvě. Žijme ho naplno a snažme se být k sobě hodní a neubližujme si.
Ještě důležité k mé osobě!!! Nenávidím nevěru, lež a neupřímnost!!! Nehledám nikoho na měsíc, nebo na rok, ale hledám zde někoho k vytvoření plnohodnotného, trvalého partnerského vztahu se vším co k němu patří.
Zprávy:
   Před odesláním zprávy je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Návštěvní kniha:
   …žádné zprávy v knize návštěv

  • Toto se líbí 2 uživatelům.
  • Toto se líbí 7 uživatelům.
  • Toto se líbí 2 uživatelům.
  • Toto se líbí 3 uživatelům.
  • Toto se líbí 12 uživatelům.
  • Toto se líbí 3 uživatelům.
  • Toto se líbí 3 uživatelům.
  • Toto se líbí 7 uživatelům.